My default theme (7.x-1.3) - en to el translation catalogue (28 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Title
el: Τίτλος

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Blue Lagoon (Default)
el: Γαλάζια λίμνη (προεπιλεγμένο)

en: Ash
el: Στάχτη

en: Aquamarine
el: Θαλασσί

en: Belgian Chocolate
el: Βελγική σοκολάτα

en: Citrus Blast
el: Κίτρο

en: Cold Day
el: Κρύα μέρα

en: Greenbeam
el: Πράσινη αχτίδα

en: Mediterrano
el: Μεσογειακό

en: Mercury
el: Υδράργυρος

en: Nocturnal
el: Παραφύση

en: Olivia
el: Ελιά

en: Pink Plastic
el: Ροζ πλαστικό

en: Shiny Tomato
el: Γυαλιστερή ντομάτα

en: Help
el: Βοήθεια

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Text color
el: Χρώμα κειμένου

en: Link color
el: Χρώμα συνδέσμου

en: Color scheme
el: Χρωματικός συνδυασμός

en: Color set
el: Σύνολο χρωμάτων

en: First sidebar
el: Πρώτη πλευρική ζώνη

en: Header top
el: Επικεφαλίδα πάνω

en: Header bottom
el: Επικεφαλίδα κάτω

en: Highlighted content
el: Επισημασμένο περιεχόμενο

en: Submitted by !username on !datetime.
el: Υποβλήθηκε από !username στις !datetime.
