My default theme (7.x-1.3) - en to eu translation catalogue (24 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Title
eu: Izenburua

en: Content
eu: Edukia

en: Blue Lagoon (Default)
eu: Urmael Urdin (Lehenetsia)

en: Ash
eu: Errauts

en: Aquamarine
eu: Akuamarina

en: Belgian Chocolate
eu: Belgiar Txokolatea

en: Bluemarine
eu: Itsasurdin

en: Citrus Blast
eu: Eztanda Zitrikoa

en: Cold Day
eu: Egun Hotza

en: Greenbeam
eu: Izpiberde

en: Mercury
eu: Merkurio

en: Nocturnal
eu: Gaueko

en: Pink Plastic
eu: Arrosa plastikoa

en: Shiny Tomato
eu: Tomate diztiratsua

en: Help
eu: Laguntza

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Text color
eu: Testuaren kolorea

en: Link color
eu: Estekaren kolorea

en: Color scheme
eu: Kolore eskema

en: Color set
eu: Kolore sorta

en: First sidebar
eu: Lehen albo-barra

en: Second sidebar
eu: Bigarren albo-barra
