My default theme (7.x-1.3) - en to fr translation catalogue (29 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Title
fr: Titre

en: Content
fr: Contenu

en: Blue Lagoon (Default)
fr: Blue Lagoon (par défaut)

en: Ash
fr: Cendre

en: Aquamarine
fr: Aigue-marine

en: Belgian Chocolate
fr: Chocolat belge

en: Bluemarine
fr: Bleu marine

en: Citrus Blast
fr: Explosion d'agrume

en: Cold Day
fr: Froide journée

en: Greenbeam
fr: Rayon vert

en: Mercury
fr: Mercure

en: Nocturnal
fr: Nocturne

en: Pink Plastic
fr: Plastique rose

en: Shiny Tomato
fr: Tomate brillante

en: Teal Top
fr: Bleu sarcelle

en: Help
fr: Aide

en: Header
fr: Entête

en: Footer
fr: Pied de page

en: Text color
fr: Couleur du texte

en: Link color
fr: Couleur des liens

en: Color scheme
fr: Schéma de couleurs

en: Color set
fr: Jeu de couleurs

en: First sidebar
fr: Première barre latérale

en: Second sidebar
fr: Seconde barre latérale

en: Header top
fr: Haut de l'en-tête

en: Header bottom
fr: Bas de l'en-tête

en: Highlighted content
fr: Contenu surligné

en: Submitted by !username on !datetime.
fr: Soumis par !username le !datetime.
