My default theme (7.x-1.3) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Title
hr: Naziv

en: Content
hr: Sadržaj

en: Blue Lagoon (Default)
hr: Blue Lagoon (Uobičajena)

en: Help
hr: Pomoć

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Text color
hr: Boja teksta

en: Link color
hr: Boja poveznice

en: Color scheme
hr: Shema boja

en: Color set
hr: Sustav boja

en: First sidebar
hr: Prvi stupac

en: Header top
hr: Vrh zaglavlje

en: Header bottom
hr: Dno zaglavlje
