My default theme (7.x-1.3) - en to id translation catalogue (16 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Title
id: Judul

en: Content
id: Konten

en: Blue Lagoon (Default)
id: Blue Lagoon (Standar)

en: Bluemarine
id: Biru laut

en: Shiny Tomato
id: Tomat Berkilau

en: Help
id: Bantuan

en: Footer
id: Catatan kaki

en: Text color
id: Warna teks

en: Link color
id: Warna tautan

en: Color scheme
id: Skema warna

en: Color set
id: Set warna

en: First sidebar
id: Sidebar pertama

en: Header top
id: Atas header

en: Header bottom
id: Bawah header

en: Highlighted content
id: Konten tersorot
