My default theme (7.x-1.3) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Title
is: Titill

en: Content
is: Innihald

en: Blue Lagoon (Default)
is: Blue Lagoon (sjálfgefið)

en: Help
is: Hjálp

en: Header
is: Haus

en: Footer
is: Fótur

en: Text color
is: Litur á texta
