My default theme (7.x-1.3) - en to it translation catalogue (29 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Content
it: Contenuto

en: Blue Lagoon (Default)
it: Laguna azzurra (Predefinito)

en: Ash
it: Cenere

en: Aquamarine
it: Acquamarina

en: Belgian Chocolate
it: Cioccolato belga

en: Bluemarine
it: Blu marino

en: Citrus Blast
it: Esplosione di agrumi

en: Cold Day
it: Giorno freddo

en: Greenbeam
it: Raggio verde

en: Mediterrano
it: Mediterraneo

en: Mercury
it: Mercurio

en: Nocturnal
it: Notturno

en: Pink Plastic
it: Plastica rosa

en: Shiny Tomato
it: Pomodoro lucido

en: Teal Top
it: Foglia di tè

en: Help
it: Aiuto

en: Header
it: Intestazione

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Text color
it: Colore del testo

en: Link color
it: Colore collegamenti

en: Color scheme
it: Schema colori

en: Color set
it: Combinazione di colori

en: First sidebar
it: Prima barra laterale

en: Second sidebar
it: Seconda barra laterale

en: Header top
it: Testata superiore

en: Header bottom
it: Testata inferiore

en: Highlighted content
it: Contenuto evidenziato

en: Submitted by !username on !datetime.
it: Inviato da !username il !datetime.
