My default theme (7.x-1.3) - en to km translation catalogue (26 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Content
km: មាតិកា

en: Blue Lagoon (Default)
km: Blue Lagoon (លំនាំដើម)

en: Ash
km: ពណ៌​ប្រផេះ

en: Aquamarine
km: ពណ៌​ខៀវ​បៃតង

en: Belgian Chocolate
km: សូកូឡា​ប៊ែលហ្ស៊ីក

en: Cold Day
km: ថ្ងៃ​ត្រជាក់

en: Greenbeam
km: ពន្លឺ​បៃតង

en: Mercury
km: បារ៉ត

en: Nocturnal
km: រាត្រី

en: Olivia
km: ប្រេង​អូលីវ

en: Pink Plastic
km: ប្លាស្ទិក​ពណ៌​ផ្កាឈូក

en: Shiny Tomato
km: ប៉េងប៉ោះរលោង

en: Help
km: ជំនួយ

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា

en: Text color
km: ពណ៌​អត្ថបទ

en: Link color
km: ពណ៌​តំណ

en: Color scheme
km: ពណ៌​ចម្រុះ

en: Color set
km: សំណុំ​ពណ៌

en: First sidebar
km: របារ​ចំហៀង​ដំបូង

en: Header top
km: កំពូល​បឋមកថា

en: Header bottom
km: បាត​បឋមកថា

en: Highlighted content
km: មាតិកា​ដែល​បាន​បន្លិច​

en: Submitted by !username on !datetime.
km: បាន​ដាក់​ស្នើដោយ​​ !username ​នៅ​ថ្ងៃ​ !datetime ។
