My default theme (7.x-1.3) - en to ku translation catalogue (28 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Title
ku: ناونیشان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Blue Lagoon (Default)
ku: دەریاچەی شین

en: Ash
ku: خۆڵەمێش

en: Aquamarine
ku: کەشتی ئاوی

en: Belgian Chocolate
ku: چکلێتی بەلجیکی

en: Bluemarine
ku: کەشتی شین

en: Citrus Blast
ku: تەقینەوەی ترش

en: Cold Day
ku: ڕۆژێکی سارد

en: Greenbeam
ku: تیشکی سەوز

en: Mediterrano
ku: دەریای ناوەڕاست

en: Mercury
ku: مێرکوری

en: Nocturnal
ku: شەویی

en: Olivia
ku: ئۆلیڤیا

en: Pink Plastic
ku: پلاستیكی په‌مه‌یی

en: Shiny Tomato
ku: تەماتەی درەوشاوە

en: Teal Top
ku: مراوی

en: Help
ku: یارمەتی

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Text color
ku: ڕه‌نگی نووسین

en: Link color
ku: ڕەنگی بەستەر

en: Color scheme
ku: نەخشەی ڕەنگ

en: Color set
ku: دەستەی ڕەنگ

en: First sidebar
ku: لاپارچەی یەکەم

en: Header top
ku: لووتکەی سەرپەڕە

en: Header bottom
ku: ژێرەوەی سەرپەڕە
