My default theme (7.x-1.3) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Content
lt: Turinys

en: Blue Lagoon (Default)
lt: Blue Lagoon (Įprasta)

en: Cold Day
lt: Šalta diena

en: Help
lt: Pagalba

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Text color
lt: Teksto spalva

en: Link color
lt: Nuorodos spalva

en: Color scheme
lt: Spalvinė schema

en: Color set
lt: Spalvos rinkinys

en: First sidebar
lt: Pirmas šonas

en: Second sidebar
lt: Antras šonas

en: Header top
lt: Galvos viršus

en: Header bottom
lt: Galvos apačia

en: Highlighted content
lt: Paryškintas turinys

en: Submitted by !username on !datetime.
lt: Pateiktas vartotojo !username !datetime.
