My default theme (7.x-1.3) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Title
mg: Lohateny

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Help
mg: Fanampiana

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Footer
mg: Tongo-pejy

en: Submitted by !username on !datetime.
mg: Nampidirin'i !username ny @datetime
