My default theme (7.x-1.3) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Content
nl: Inhoud

en: Blue Lagoon (Default)
nl: Blue Lagoon (Standaard)

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Text color
nl: Tekstkleur

en: Link color
nl: Linkkleur

en: Color scheme
nl: Kleurenschema

en: Color set
nl: Kleurenset

en: First sidebar
nl: Eerste zijbalk

en: Second sidebar
nl: Tweede zijbalk

en: Header top
nl: Bovenzijde kop

en: Header bottom
nl: Onderzijde kop

en: Highlighted content
nl: Gemarkeerde inhoud

en: Submitted by !username on !datetime.
nl: Door !username  op !datetime.
