My default theme (7.x-1.3) - en to pl translation catalogue (31 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Title
pl: Tytuł

en: Content
pl: Zawartość

en: Blue Lagoon (Default)
pl: Błękitna laguna (domyślny)

en: Ash
pl: Pył

en: Aquamarine
pl: Akwamaryna

en: Belgian Chocolate
pl: Belgijska Czekolada

en: Bluemarine
pl: Morski

en: Citrus Blast
pl: Cytrusowa świeżość

en: Cold Day
pl: Mroźny dzień

en: Greenbeam
pl: Promień zieleni

en: Mediterrano
pl: Śródziemnomorski

en: Mercury
pl: Merkury

en: Nocturnal
pl: Nocny

en: Olivia
pl: Oliwkowy

en: Pink Plastic
pl: Różowy plastik

en: Shiny Tomato
pl: Lśniący pomidor

en: Teal Top
pl: Turkusowe wzgórze

en: Help
pl: Pomoc

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Text color
pl: Kolor tekstu

en: Link color
pl: Kolor odnośników

en: Color scheme
pl: Paleta kolorów

en: Color set
pl: Zestaw kolorów

en: First sidebar
pl: Pierwsza kolumna boczna

en: Second sidebar
pl: Drugi pasek boczny

en: Header top
pl: Kolor górnej części nagłówka

en: Header bottom
pl: Kolor dolnej części nagłówka

en: Highlighted content
pl: Wyróżniona zawartość

en: Submitted by !username on !datetime.
pl: Wysłano !datetime przez !username
