My default theme (7.x-1.3) - en to ru translation catalogue (28 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Title
ru: Заголовок

en: Content
ru: Содержимое

en: Blue Lagoon (Default)
ru: Голубая лагуна (По умолчанию)

en: Ash
ru: Пепел

en: Aquamarine
ru: Аквамарин

en: Belgian Chocolate
ru: Бельгийский шоколад

en: Citrus Blast
ru: Цитрусовый взрыв

en: Cold Day
ru: Холодный день

en: Mediterrano
ru: Средиземноморский

en: Mercury
ru: Ртуть

en: Nocturnal
ru: Ночной

en: Olivia
ru: Оливковый

en: Pink Plastic
ru: Розовый пластик

en: Shiny Tomato
ru: Блестящий томат

en: Help
ru: Справка

en: Header
ru: Шапка

en: Footer
ru: Подвал

en: Text color
ru: Цвет текста

en: Link color
ru: Цвет ссылок

en: Color scheme
ru: Цветовая схема

en: Color set
ru: Установки цвета

en: First sidebar
ru: Первая боковая панель

en: Second sidebar
ru: Вторая боковая панель

en: Header top
ru: Заголовок вверху

en: Header bottom
ru: Заголовок внизу

en: Highlighted content
ru: Подсвеченное содержимое

en: Submitted by !username on !datetime.
ru: Отправлено !username в !datetime.
