My default theme (7.x-1.3) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Title
sl: Naslov

en: Content
sl: Vsebine

en: Help
sl: Pomoč

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Text color
sl: Barva besedila

en: Color scheme
sl: Barvna shema

en: Color set
sl: Barvna shema

en: First sidebar
sl: Prvi stranski stolpec

en: Header top
sl: Glava na vrhu
