My default theme (7.x-1.3) - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Title
sq: Titulli

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Blue Lagoon (Default)
sq: Blue Lagoon (Prezgjedhur)

en: Help
sq: Ndihmë

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Text color
sq: Ngjyra e tekstit

en: Link color
sq: Ngjyra e lidhjes

en: Color scheme
sq: Skema e ngjyrave

en: Color set
sq: E përbashkëta e ngjyrave

en: Header top
sq: Kreu sipër

en: Header bottom
sq: Kreu poshtë
