My default theme (7.x-1.3) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Title
uk: Заголовок

en: Content
uk: Вміст

en: Blue Lagoon (Default)
uk: Блакитна Лагуна (Стандартна)

en: Ash
uk: Попіл

en: Help
uk: Довідка

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Text color
uk: Колір тексту

en: Link color
uk: Колір посилання

en: Color scheme
uk: Схема кольорів

en: Color set
uk: Набір кольорів

en: First sidebar
uk: Перша бічна панель

en: Second sidebar
uk: Друга бічна панель

en: Header top
uk: Верх заголовку

en: Header bottom
uk: Низ заголовку

en: Highlighted content
uk: Підкреслені матеріали

en: Submitted by !username on !datetime.
uk: Опубліковано !username !datetime
