My default theme (7.x-1.3) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Content
vi: Nội dung

en: Blue Lagoon (Default)
vi: Blue Lagoon (Mặc định)

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Footer
vi: Phần chân

en: Text color
vi: Màu chữ

en: Link color
vi: Màu liên kết

en: Color scheme
vi: Phối màu

en: Color set
vi: Bộ màu

en: First sidebar
vi: Thanh bên đầu tiên (bên trái)

en: Second sidebar
vi: Sidebar thứ hai

en: Header top
vi: Đầu đề trên

en: Header bottom
vi: Đầu đề dưới

en: Highlighted content
vi: Tô sáng nội dung
