My default theme (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Pink Plastic
gu: ગુલાબી પ્લાસ્ટિક

en: Search
gu: શોધ

en: Help
gu: મદદ

en: Text color
gu: લખાણ રંગ
