My default theme (7.x-1.3) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Belgian Chocolate
hy: բելգիական շոկոլադ

en: Help
hy: Օգնություն

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Color scheme
hy: Գույնի սխեմա

en: Color set
hy: Գույնի հավաքածու
