My default theme (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (17 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Title
jv: Judul

en: Content
jv: Konten

en: Belgian Chocolate
jv: Soklat Belgia

en: Bluemarine
jv: Biru laut

en: Search
jv: Goléki

en: Help
jv: Pitulungan

en: Text color
jv: Warna tèks

en: Link color
jv: Warna tautan

en: Color scheme
jv: Warna skema

en: Color set
jv: Daftar warna

en: First sidebar
jv: Sidebar pertama

en: Header top
jv: Header ndhuwur

en: Header bottom
jv: Header Ngisor

en: Page top
jv: Kaca ndhuwur

en: Page bottom
jv: Kācā ngisor

en: Highlighted content
jv: Konten sing disorot
