My default theme (7.x-1.3) - en to ro translation catalogue (24 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Title
ro: Titlu

en: Content
ro: Conținut

en: Blue Lagoon (Default)
ro: Albastru laguna (implicit)

en: Ash
ro: Cenuşiu

en: Aquamarine
ro: Albastru marin

en: Belgian Chocolate
ro: Ciocolată belgiană

en: Cold Day
ro: Zi rece

en: Nocturnal
ro: Nocturn

en: Pink Plastic
ro: Roz plastic

en: Shiny Tomato
ro: Roşu strălucitor

en: Teal Top
ro: Albastru verzui

en: Help
ro: Ajutor

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: Text color
ro: Culoare text

en: Link color
ro: Culoare link

en: Color scheme
ro: Schemă culori

en: Color set
ro: Set culori

en: First sidebar
ro: Prima bară laterală

en: Header top
ro: Cap sus

en: Header bottom
ro: Cap jos

en: Highlighted content
ro: Conţinut evidenţiat

en: Submitted by !username on !datetime.
ro: Trimis de !username la !datetime.
