My default theme (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (33 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Názov

en: Content
sk: Obsah

en: Blue Lagoon (Default)
sk: Modrá lagúna (štandardný)

en: Ash
sk: Ash (Jaseň)

en: Aquamarine
sk: Aquamarine (Akvamarín)

en: Belgian Chocolate
sk: Belgian Chocolate (Belgická čokoláda)

en: Bluemarine
sk: Bluemarine (Modrá lagúna)

en: Citrus Blast
sk: Citrus Blast (Citrusový výbuch)

en: Cold Day
sk: Cold Day (Studený deň)

en: Greenbeam
sk: Greenbeam (Zelená vlna)

en: Mediterrano
sk: Mediterrano (Stredozemná červená)

en: Mercury
sk: Mercury (Ortuť)

en: Nocturnal
sk: Nocturnal (Nočná)

en: Olivia
sk: Olivia (Olivová zelená)

en: Pink Plastic
sk: Pink Plastic (Ružový plast)

en: Shiny Tomato
sk: Shiny Tomato (Žiarivá paradajka)

en: Teal Top
sk: Teal Top (Zelená myš)

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Help
sk: Pomoc

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Text color
sk: Farba textu

en: Link color
sk: Farba odkazu

en: Color scheme
sk: Farebná schéma

en: Color set
sk: Množina farieb

en: First sidebar
sk: Prvý postranný stĺpec

en: Header top
sk: Vrch hlavičky

en: Header bottom
sk: Spodok hlavičky

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: Highlighted content
sk: Zvýraznený obsah

en: Submitted by !username on !datetime.
sk: Od používateľa !username dňa !datetime.
