My default theme (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Title
th: หัวข้อ

en: Blue Lagoon (Default)
th: Blue Lagoon (ปริยาย)

en: Search
th: ค้นหา

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Text color
th: สีของข้อความ

en: Link color
th: สีของลิงก์

en: Color scheme
th: ชุดสี

en: Color set
th: เซ็ตสี

en: First sidebar
th: แถบด้านข้างแถบแรก

en: Header top
th: ด้านบนของส่วนหัว

en: Header bottom
th: ด้านล่างของส่วนหัว

en: Page top
th: บนสุดของหน้า

en: Page bottom
th: ด้านล่างของหน้า
