mydigipass (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Register
be: Зарэгістраваць/ца

en: default
be: прадвызначана

en: Weight
be: Вага

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: Link
be: Спасылка

en: Save
be: Захаваць

en: Help
be: Дапамога

en: Text
be: Тэкст

en: Continue
be: Працягнуць

en: false
be: ня слушна

en: true
be: слушна

en: Account settings
be: Налады рахункаў
