mydigipass (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Weight
bn: ভর

en: The configuration options have been saved.
bn: কনফিগারেশন সংক্রান্ত অপশন সংরক্ষিত হয়েছে।

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Help
bn: সহায়তা

en: Continue
bn: এগিয়ে চল

en: Account settings
bn: একাউন্ট সেটিংস
