mydigipass (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Weight
bs: Težina

en: The configuration options have been saved.
bs: Postavke konfiguracije su sačuvane.

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Help
bs: Pomoć

en: Text
bs: Tekst

en: Continue
bs: Nastavi

en: Style
bs: Stil
