mydigipass (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (19 entries)

en: Register
fa: ثبت‌نام

en: Login
fa: ورود

en: default
fa: پیش‌فرض

en: Weight
fa: وزن

en: The configuration options have been saved.
fa: تنظیمات ذخیره شدند.

en: Link
fa: پیوند

en: Save
fa: ذخیره

en: Help
fa: راهنما

en: Text
fa: متن

en: Continue
fa: ادامه

en: here
fa: اینجا

en: Security
fa: امنیتی

en: Production
fa: محصولات

en: Style
fa: سبک

en: small
fa: کوچک

en: large
fa: بزرگ

en: Unlink
fa: از پیوند خارج کردن

en: Account settings
fa: تنظیمات حساب کاربری

en: Security settings
fa: تنظیمات امنیتی
