mydigipass (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (23 entries)

en: Register
ja: 登録

en: Login
ja: ログイン

en: default
ja: デフォルト

en: Weight
ja: ウェイト

en: The configuration options have been saved.
ja: 設定オプションが保存されました。

en: Link
ja: リンク

en: Save
ja: 保存

en: Help
ja: ヘルプ

en: Text
ja: テキスト

en: Continue
ja: 継続

en: here
ja: こちら

en: Security
ja: セキュリティー

en: false
ja: 偽

en: true
ja: 真

en: Production
ja: 運用中

en: Style
ja: スタイル

en: medium
ja: 普通

en: small
ja: 小

en: large
ja: 大

en: Unlink
ja: リンクしない

en: Account settings
ja: アカウントの設定

en: Security settings
ja: セキュリティー設定

en: Button style
ja: ボタンのスタイル
