mydigipass (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: default
km: លំនាំដើម

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: The configuration options have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ជម្រើស​ការ​កំណត់រចនាសម្ព័ន្ធ ។

en: Link
km: តំណ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Help
km: ជំនួយ

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Continue
km: បន្ត

en: Account settings
km: ការ​កំណត់​គណនី
