mydigipass (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Register
ku: تۆمارکردن

en: default
ku: بنەڕەتی

en: Weight
ku: سەنگ

en: The configuration options have been saved.
ku: هەڵبژردنەکانی ڕێکخستن پاشەکەوت کرا.

en: Link
ku: بەستەر

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Help
ku: یارمەتی

en: Text
ku: دەق

en: Continue
ku: بەردەوام بە

en: Account settings
ku: سازکاریی هەژمار
