mydigipass (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Register
sl: Registracija

en: Login
sl: Prijava

en: default
sl: privzeto

en: Weight
sl: Teža

en: The configuration options have been saved.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile shranjene.

en: Link
sl: Povezava

en: Save
sl: Shrani

en: Help
sl: Pomoč

en: Text
sl: Besedilo

en: Continue
sl: Nadaljuj

en: Account settings
sl: Nastavitve računa
