mydigipass (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Register
fi: Rekisteröidy

en: Login
fi: Kirjaudu

en: default
fi: oletus

en: Weight
fi: Paino

en: The configuration options have been saved.
fi: Asetusten muutokset tallennettu.

en: Link
fi: Linkki

en: Save
fi: Tallenna

en: Help
fi: Ohje

en: Text
fi: Teksti

en: false
fi: epätosi

en: true
fi: tosi

en: Production
fi: Tuotanto

en: Style
fi: Tyyli

en: medium
fi: keskikokoinen

en: small
fi: pieni

en: large
fi: suuri

en: Account settings
fi: Käyttäjätilin asetukset
