mydigipass (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (20 entries)

en: Register
fr: S'inscrire

en: Login
fr: Identifiant

en: default
fr: défaut

en: Weight
fr: Poids

en: The configuration options have been saved.
fr: Les options de configuration ont été enregistrées.

en: Link
fr: Lien

en: Save
fr: Enregistrer

en: Help
fr: Aide

en: Text
fr: Texte

en: Callback URL
fr: URL de la procédure de rappel (callback)

en: false
fr: faux

en: true
fr: vrai

en: Authentication mode
fr: Mode d'authentification

en: Choose authentication mode
fr: Choisir un mode d'authentification

en: Show field
fr: Afficher le champ

en: Environment
fr: Environnement

en: medium
fr: modéré

en: small
fr: petit

en: large
fr: grand

en: Account settings
fr: Paramètres de compte
