mydigipass (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Register
ka: რეგისტრაცია

en: Weight
ka: წონა

en: Link
ka: ბმული

en: Help
ka: დახმარება

en: Text
ka: ტექსტი

en: Style
ka: სტილი
