mydigipass (7.x-1.1) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Register
se: Ásat geavaheaddji

en: Login
se: Logge sisa

en: Save
se: Vurke

en: Help
se: Veahkki

en: Text
se: Teaksta
