mydigipass (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Login
th: เข้าสู่ระบบ

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: The configuration options have been saved.
th: บันทึกการตั้งค่าแล้ว

en: Link
th: ลิงค์

en: Save
th: บันทึก

en: Text
th: ข้อความ

en: Account settings
th: ตั้งค่าบัญชีผู้ใช้
