mydigipass (7.x-1.2) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Register
el: Εγγραφή

en: Login
el: Είσοδος

en: default
el: προεπιλογή

en: Weight
el: Βάρος

en: The configuration options have been saved.
el: Οι επιλογές διευθέτησης αποθηκεύτηκαν.

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Help
el: Βοήθεια

en: Text
el: Κείμενο

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: false
el: ψευδές

en: true
el: αληθές

en: Production
el: Παραγωγή

en: Style
el: Στυλ

en: Account settings
el: Ρυθμίσεις λογαριασμού
