mydigipass (7.x-1.2) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Register
is: Nýskráning

en: Login
is: Innskráning

en: default
is: sjálfgefið

en: Weight
is: Vægi

en: The configuration options have been saved.
is: Stillingarnar hafa verið vistaðar.

en: Link
is: Hlekkur

en: Save
is: Vista

en: Help
is: Hjálp

en: Text
is: Texti

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Style
is: Stíll

en: small
is: smátt

en: large
is: stórt
