mydigipass (7.x-1.2) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Register
kn: ರಿಜಿಸ್ಟರ್(ನೋಂದಾಯಿಸು)

en: Login
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸು

en: default
kn: ಪೂರ್ವನಿಯೋಜಿತ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: false
kn: ಅಸತ್ಯ

en: true
kn: ಸತ್ಯ

en: Style
kn: ಶೈಲಿ

en: Environment
kn: ವಾತಾವರಣ
