mydigipass (7.x-1.2) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Register
lv: Reģistrēt

en: Login
lv: Pieslēgties

en: default
lv: noklusējums

en: Weight
lv: Svars

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: Link
lv: Saite

en: Save
lv: Saglabāt

en: Help
lv: Palīdzība

en: Text
lv: Teksts

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Callback URL
lv: Atzvanes URL

en: Production
lv: Darba

en: Style
lv: Stils

en: small
lv: mazs

en: large
lv: liels

en: Account settings
lv: Kontu iestatījumi
