mydigipass (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: Register
pl: Rejestracja

en: Login
pl: Zaloguj

en: default
pl: domyślny

en: Weight
pl: Waga

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: Link
pl: Odnośnik

en: Save
pl: Zapisz

en: Help
pl: Pomoc

en: Text
pl: Tekst

en: Custom
pl: Własne

en: Callback URL
pl: Zwrotny adres URL

en: false
pl: fałsz

en: true
pl: prawda

en: Show field
pl: Pokaż pole

en: Production
pl: Produkcja

en: Style
pl: Styl

en: medium
pl: średni

en: small
pl: mała

en: large
pl: duża

en: Account settings
pl: Ustawienia konta
