mydigipass (7.x-1.2) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: default
sq: e prezgjedhur

en: Weight
sq: Pesha

en: The configuration options have been saved.
sq: Opsionet e konfigurimit u ruajtën.

en: Link
sq: Lidhje

en: Save
sq: Ruaj

en: Help
sq: Ndihmë

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Account settings
sq: Rregullimet e profilit
