mydigipass (7.x-1.3) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Register
af: Registreer

en: Login
af: Gebruiker

en: default
af: verstek

en: Weight
af: Gewig

en: The configuration options have been saved.
af: Die konfigurasie-opsies is gestoor.

en: Link
af: Skakel

en: Save
af: Stoor

en: Help
af: Hulp

en: Account settings
af: Rekeneing verstellings
