mydigipass (7.x-1.3) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Register
cs: Registrovat

en: Login
cs: Přihlásit se

en: default
cs: výchozí

en: Weight
cs: Váha

en: The configuration options have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: Link
cs: Odkaz

en: Save
cs: Uložit

en: Help
cs: Nápověda

en: Custom
cs: Vlastní

en: false
cs: nepravda

en: true
cs: pravda

en: Show field
cs: Zobrazit pole

en: Production
cs: Výroba

en: Style
cs: Styl

en: medium
cs: střední

en: large
cs: velké

en: Account settings
cs: Nastavení účtu
