mydigipass (7.x-1.3) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Login
cy: Mewngofnodi

en: default
cy: rhagosod

en: Weight
cy: Pwysau

en: The configuration options have been saved.
cy: Mae dewisadau ffurfweddu wedi ei gadw.

en: Link
cy: Dolen

en: Save
cy: Cadw

en: Help
cy: Cymorth

en: Text
cy: Testun

en: Custom
cy: Addasu

en: Production
cy: Cynhyrchiad

en: Style
cy: Arddull

en: Account settings
cy: Gosodiadau cyfrif
