mydigipass (7.x-1.3) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Register
da: Opret konto

en: default
da: standard

en: Weight
da: Vægt

en: The configuration options have been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.

en: Save
da: Gem

en: Help
da: Hjælp

en: Text
da: Tekst

en: Custom
da: Tilpasset

en: false
da: falsk

en: true
da: sand

en: Production
da: Produktion

en: Style
da: Typografi

en: medium
da: mellem

en: small
da: lille

en: large
da: stor

en: Account settings
da: Kontoindstillinger
