mydigipass (7.x-1.3) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Register
fil: Magrehistro

en: Weight
fil: Timbang

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Help
fil: Tulong

en: Account settings
fil: Mga pagtatakda ng akawnt
