mydigipass (7.x-1.3) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Register
hy: Գրանցվել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: The configuration options have been saved.
hy: Կոնֆիգուրացված տարբերակները պահպանված են:

en: Link
hy: Հղում

en: Save
hy: Պահպանել

en: Help
hy: Օգնություն

en: Text
hy: Տեքստ

en: Account settings
hy: Հաշվի կարգավորումները
