mydigipass (7.x-1.3) - en to it translation catalogue (17 entries)

en: Register
it: Registrati

en: Login
it: Accedi

en: default
it: predefinito

en: Weight
it: Peso

en: The configuration options have been saved.
it: Le opzioni di configurazione sono state salvate.

en: Save
it: Salva

en: Help
it: Aiuto

en: Text
it: Testo

en: Custom
it: Personalizzato

en: false
it: falso

en: true
it: vero

en: Production
it: Produzione

en: Style
it: Stile

en: medium
it: medio

en: small
it: piccola

en: large
it: grande

en: Account settings
it: Impostazioni profilo
